Zamek Książ ostrów

Atrakcje Zamku Książ

Szukasz fascynujących wrażeń? Co powiesz na wyśmienitą zabawę w środowisku ślicznych sal i bajecznej przyrody? Już w dniu dzisiejszym odwiedź Zamek Książ! Dajemy doznania natury estetycznej jak również silniejsze doświadczenia. Zamek jest jednym z najpiękniejszych polskich zabytków. To trzecia, co do wielkości budowla tego rodzaju w naszym kraju. 
Dla zwiedzających chcących docenić urodę rozmaicie ozdabianych wnętrz proponujemy zwiedzanie dzienne. Dla tych, którzy szanują dreszczyk emocji a także nie obawiają się zgaszonego światła proponujemy zwiedzanie nocne. Dbamy też o naszych najmłodszych gości – tworzymy naukę zjednoczoną z wyprawą po zamku. 
Przyjezdni mogą liczyć na zakwaterowanie w zamkowym hotelu a także smaczne posiłki w restauracji. Na terenie kompleksu znajduje się także sklep z pamiątkami a także palmiarnia. Jeśli znuży cię krążenie po korytarzach a w dodatku komnatach, spędź czas w Książańskim Parku Krajobrazowym w pięknym i fenomenalnym otoczeniu malowniczej przyrody. Już w dniu dzisiejszym wybierz się do Książa!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap